21 июня, 2024 Погорелов Станислав Александрович – «Жетісу» футбол орталығының жетекшісі болып тағайындалды 387
Қазақстандық маман Станислав Погорелов футбол ісінде тәжірибесі мол. Қазақстан Футбол Федерациясының Техникалық орталығының аға нұсқаушысы, ҚФФ Аймақтық бапкері, ҚФФ Техникалық орталығында жаттықтырушыларды даярлау бағдарламасының жетекшісі және бірнеше командаларда бапкерлік қызметін атқарған. UEFA «PRO» лицензиясының иегері. Станислав Александровичке өркендеуімен қатар талантты футболшыларды өсіруіне тілектеспіз.