Футбол Орталығы туралы

Жас өспірім футбол бағдарламасын дамытуды басшысы: Арыстанбаев Ануар Малтабарұлы

Талдықорған қаласы «Жетісу» Орталық стадионы аумағында «Жетісу» КФК жанынан 13 жас категориясы бойынша (1999 ж. – 2011 ж.) жасөспірімдер дайындайтын Футбол орталығы 2012 жылдан бері жұмыс істеп келеді. Қазіргі таңда алатған орталықта барлығы 320 бала тәрбиеленеді.

Футбол орталығы киім ауыстыратын, жуынатын бөлме, бапкерлер мен төрешілер бөлмесі, оқу сыныбы, тренажер залы және замануи үлгіде жасанды қаптамалы және электрлі жылыту құрылғысы бар ойын алаңымен толық қамтылған.

Балаларды «А», «В», «С» санатты тәжірибелі мамандар дайындайды. Орталықта 16 бапкер қызмет атқаруда.

Облыстық бюджеттен қаржыландырылады.

Биылғы жылы Қазақстан Футбол Федерациясының қолдауымен ФО-ның тәрбиеленушілері футбол формасымен қамтамасыз етілді. Құрамында 20 заттан тұратын (дайындық және ойын формасы, күзгі форма, аяқ киім, рюкзак, футбол доптары мен сеткалар және т.б.) спорт жабдықтары сатып алынды.

Балалар командасы 6 жас категориясындағы топтар Футбол орталықтары мен академиялары арасында өтетін ҚР Біріншілігіне қатысады.