«ШАХТЕРДІҢ» БАС БАПКЕРІ ВАХИД МАСУДОВ «ЖЕТІСУМЕН» матчқа пікір білдірді:
31 Шілде, 2022 «ШАХТЕРДІҢ» БАС БАПКЕРІ ВАХИД МАСУДОВ «ЖЕТІСУМЕН» матчқа пікір білдірді: 294
«ШАХТЕРДІҢ» БАС БАПКЕРІ ВАХИД МАСУДОВ «ЖЕТІСУМЕН» матчқа пікір білдірді:
- Мен үлкен пікір айтқым келмейді, біздің команда өзгерді және өте лайықты.

Жақсы ойыншылар кетті, Досмағамбетов пен Мишка Габышев та қапталдан кетті. Әрине, мұндай жігіттерден айырылу өкінішті. Ал біз қазір ол жақта қайта құрылымдаудан өтіп жатырмыз, өйткені қорғаныста проблемалар бар. Мүмкін соншалықты үлкен емес, бірақ олар бар, біз мұны анық көріп, түсінеміз. Дегенмен, біз команданы шабуылдауға тырысамыз. Көп гол салғанымыз жақсы, бірақ қорғаныста сәйкессіздік бар екені анық. Бірақ, білесіз бе, бізде екі науқас қақпашы бар. Бірақ оларсыз сіз футболда ешқайда жете алмайсыз, бірақ соған қарамастан біз болашаққа сеніммен қараймыз. Енді кубок ойындарындағы біздің міндетіміз - құрамды аздап теңестіру. Сол қосылған жігіттер, сол Мұсабеков жаман футбол көрсетпейді, сол Женя Кобзарь, бірақ жалпы команда мықтырақ ойнауы керек деп ойлаймын. Бір-біріне үйрену үшін аз ғана уақыт қажет.