«ЖЕТІСУДІҢ» БАС БАПКЕРІ АЛМАС КҮЛШІНБАЕВ «ШАХТЕРМЕН» матчқа пікір білдірді:
31 Шілде, 2022 «ЖЕТІСУДІҢ» БАС БАПКЕРІ АЛМАС КҮЛШІНБАЕВ «ШАХТЕРМЕН» матчқа пікір білдірді: 346
«ЖЕТІСУДІҢ» БАС БАПКЕРІ АЛМАС КҮЛШІНБАЕВ «ШАХТЕРМЕН» матчқа пікір білдірді:
- Матч туралы не айта аламын, біріншіден, мен команданы дамытып жатырмыз деп айттым.

Бізде құрамның жартысына жуығы ауыстырылды. Яғни, команданың ұйытқысы бар. Ал сырттағы матчтар жаңадан келген жігіттер үшін сынақ матчтары іспеттес, ал негізгі құраммен өз алаңымызда ойнаймыз деп айта аламыз. Осыған орай, көптен бері іс жүзінде ойнамаған Андрей Шабанов қақпа алдында тұрды. Төрт күн бұрын келіп, қақпа алдында тұрдым. Өйткені тербелуге уақыт жоқ. Матчқа келетін болсақ, Премьер-Лига командасының қандай да бір аумақтық артықшылығы болды, бірақ мүмкіндігі жоқ дерлік ойнады. Жекпе-жектің нәтижесін үш стандарт шешті деп ойлаймын. Яғни, жігіттеріме ризамын, олар керемет, яғни екі рет жеңіліп, есепті теңестірді. Тағы да, үшінші стандарт, менің ойымша, команданы аздап бұзды. Бірақ, менің ойымша, үш сеттік фигуралар матчты шешті. Осылайша, шын мәнінде, матч тең болды.