Эдин Юнузович: «Мен гол соғуым керек»
8 Сәуір, 2012 Эдин Юнузович: «Мен гол соғуым керек» 5368
Эдин Юнузович: «Мен гол соғуым керек»
«Жетісудың» хорваттық форварды Эдин Юнузович өткен турда 4 минутта 2 гол соғып, КПЛ жақсы мергендердің көсбасшысына шықты.

Біз шабуылшыны бүгінгі аяқталған айқас туралы және, ағымдағы Қазақстан чемпионатындағы ең мерген болған жеңісінің мүмкіндіктері туралы

— Эдин, чемпионат көсбасшысы «Таразбен» матч қандай болды?
— Ойын қиын болды. Оған дейін біз тек бір матчті ғана жеңдік. Көсбасшымен біздің қиын алаңда кездесуді өткіздік. Бірақ міндетті түрде жеңуіміз керек болды, және біз жеңдік. Жеңуімізге өте үлкен ықыласымыз болды.

— Жеке Сіз топтамамен атып жібересіз. Хет-трик болды, енді — қайталау құрамасы…
— Қанша гол соғуым керек екенің ешқашан ойламаппын. Мен — шабуылшымын, гол соғу — менің кәсібім. Одан да әр ойында бір-бір голдан кіргізгенімде гой, бірақ менің командама нәсібі тисе.

— Нақ Талдықорғанда гол соғу қиын ба?
— Білесіз бе, соңғы матчтерден кейін бізді қатты нығыздық басып тұрды. Сапарда жасанды алаңда ойнадық, бұл өте қиын. Өзіміздің гүлзарымызда ойынға дейін бір жаттығуды өткіздік. Алаң ауыр, қиын болды. Бірақ біз жеңдік.

sports.kz