«Жетісудың» бас бапкері Асқар Қожабергенов «Каспиймен» болған ойын туралы:
4 Маусым, 2023 «Жетісудың» бас бапкері Асқар Қожабергенов «Каспиймен» болған ойын туралы: 550
«Жетісудың» бас бапкері Асқар Қожабергенов «Каспиймен» болған ойын туралы:
– Біріншіден, командам мен ойын бойы бізді алға жетелеген адал жанкүйерлерімізді әдемі жеңісімізбен құттықтағым келеді. Мен киім ауыстыру бөлмесінде жігіттерге мұндай қауіпті сәттерге толы ойында жеңілу қателік болатынын айттым. Екінші таймда бірдеңе өзгерді деп айта алмаймын, бірінші таймда да көптеген қауіпті сәттерге ие болдық, тек оларды іске асыра алмадық. Олардың қорғанысқа аса назар аудармауының кесірінен екі бірдей гол соқтық. «Каспий» өте жақсы ойнайтын команда, сол себепті матч әдемі өтті деп ойлаймын. Әлбетте, гол соғу кезінде мұндай қателіктер жасамасақ деген ниеттеміз. Жанкүйерлерге қолдаулары үшін тағы да алғыс айтамын!