Иван Цветкович: «Турнир кестесі өзгермесе екенің қалаймын»
1 Қазан, 2011 Иван Цветкович: «Турнир кестесі өзгермесе екенің қалаймын» 6045
Иван Цветкович: «Турнир кестесі өзгермесе екенің қалаймын»
«Жетісу» үйінде «Ақтөбе» командасын жеңді. Асқар Сейдахметұлы қамқорлығындағылар бірінен соң біріндегі үш ұтылыс сериясын үзді. Енді жетісулықтар қайта турнир кестесінің басында.

Қалған матчтердегі үмітін «Жетісу» командасының қорғаушысы Иван Цветкович бағалайды.

— Иван, біріншіден, жеңісінмен!
— Рахмет! Бүгінгі матч өте қиын болды. Біз жеңуге талпындық, ақырында жеңіп шыға алдық. «Ақтөбе» — өте жақсы команда, бірақ біздің де жеңгіміз келді. Ең бастысы, уақытында соққанымыз.

— Бұл жеңіс үш сериядағы ұтылысты үзді. Бұл командадағы сәл үлкен тоқырау болды, ма?
— Нәтиже болған жоқ, ал ойын болды. Біз бәріміз команда болып жиналып, бүгінгі матчті міндетті түрде жеңуіміз керек деп шештік. Ал алдынғы біздің жол берген матчтерге келсек, бізге сәттілік жетпеді, гол кіргізе алмадық.

— Үш тур қалды. «Алтынға» жақын қалдыгой? Осталось три тура. «Золото» уже близко?
— Иә, үш тур қалды деп, сіз дұрыс айттыңыз. Командадағы барлығы турнир кестесінің бүгінгідей қалғаның қалайды. Бірақ күнтізбе жәй ғана емес. «Шахтермен» үйде ойнаймыз, екі ойын сапарда… Белгісіздігі, кім бірінші орында болатыны. Айырмашылық үлкен емес, бірақ біз аяғына дейін күресеміз.

sports.kz