20 декабря, 2023 Бүгін «Жетісу» ФК директоры Қалмұхамет Донсебаев «Жетісу» командасының әкімшілігінің қызметкерлеріне, ойыншылырына команданың жаңа бас бапкері - Қайрат Нұрдәулетовті таныстырды 1552
Оның соңғы сәтке дейін Қазақстан жастар құрамасын басқарғанын және «Жетісу» командасының негізін жас ойыншылар, жергілікті тәрбиеленушілер құрайтынын ескере отырып, клуб директоры енді өзінің жаңа тәлімгерінің тәжірибесімен байытылған жетісулықтардың жаңа оң қасиеттерге ие болатынына сенім білдірді.

- Бұл міндетті түрде жас ойыншылардың ойын сапасына әсер етеді және командаға жоғары нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді, деп атап өтті Қалмұхамет Донсебаев.
Қайрат Нұрдәулетов «Жетісу» клубының басшылығына көрсеткен сенімі үшін алғысын білдіріп, жастармен жұмыс істеуде де, Премьер-Лиганың атақты футбол клубтарының құрамында ойыншы ретінде алған барлық күш-жігерін және жинаған тәжірибесін жұмсауға уәде берді.